Ma: 2026.06.15. Vissza a főoldalra
RSS
 
Keresés
 
Rovatok
Info







 
Rendőrségi hírek, közlemények
Nők terjesztették a kábítószert
Privátkopó 2025. 02. 20. 8:51:00

A hajdú-bihari nyomozók és a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei rendőrök egy időben csaptak le a két megyében is tevékenykedő kábítószer-kereskedő banda tagjaira.



Még tavaly nyáron érkezett bejelentés a rendőrségre, hogy egy polgári nő kábítószert terjeszt. A hajdúnánási nyomozók azonnal az ügy felgöngyölítésébe kezdtek. A minden részletre kiterjedő, aprólékos munka meghozta az eredményt, és a szálak a szomszédos vármegyéig vezettek.

Kiderült, hogy a nő egy sajóhídvégi ismerősétől vásárolta a kábítószert Miskolcon, amit ezután Polgáron értékesített. Kirajzolódott, hogy a kereskedelem több települést is érint, ezért a rendőrkapitányságok, illetve a Borsod-Abaúj-Zemplén és a Hajdú-Bihar Vármegyei Bűnügyi Igazgatóság párhuzamosan végezték a felderítéseket.

A nyomozók - a Cívis Közterületi Támogató Alosztályával kiegészülve - összehangolt akció keretében, Polgáron ütöttek rajta öt díleren és hat fogyasztón 2025. február 18-án, hajnalban. Kihallgatásukat követően két nőt és egy férfit kábítószer-kereskedelem bűntett miatt vettek őrizetbe, valamint kezdeményezték letartóztatásukat. További két főnek a kereskedelemben bűnsegédként, míg a fogyasztóknak kábítószer-birtoklás miatt kell felelniük, ők szabadlábon védekezhetnek.

A kutatások során kábítószergyanús anyagokat, a terjesztéshez használt eszközöket, valamint mobiltelefonokat és pénzt is lefoglaltak.

További friss információk
Készenléti rendőrök intézkedtek a Margitszigeten egy szeméremsértő külföldivel szemben
Az ózdi rendőrök elfogtak egy kábítószer-kereskedőt
Hazatérése után azonnal elfogták a nőket prostitúcióra kényszerítő férfit
Droggal kereskedett az enyingi cigánycsalád
Lefejezéssel fenyegette a rendőröket
 
Top cikkek
Nem fizet a fővállalkozó, leálltak a tűzoltóságok felújításai - végrehajtási eljárás indult a Windcollector Magyarország Kft. ellen
Olvasó: „Cseri Attila nagyon sok pénzt költ kokainra, szinte folyamatosan be van tépve, emellett milliókat játszik el a kaszinókban” (+ olvasói levelek)
Külföldi nincstelenek nevére íratta a cégeit, majd bűnös tevékenységet (is) folytató autósvállalkozás hátterében húzódott meg a milliárdos fitneszterem-hálózatot üzemeltető Szlifka Szilárd
Autókkal kereskedik és vendéglátóhelyeket „védelmez” Siófokon a kivégzett maffiafőnök egykori alvezére - Eilmess Tibornak olimpiai bajnok birkózóval és energolos olajbűnözővel is voltak közös cégei
A Kálvária Residence kálváriája: 5 éve késik a lakások használatba adása - az építtető magyarázata: covid, háborús helyzet
Friss cikkek




 
           
ImpresszumKapcsolatMédiaajánlat