„Egy ismerősöm küldte el nekem a péceli óvodások és bölcsődések étkeztetésével kapcsolatos cikkeiket. 2024-ben én is dr. Kővári Alexandrára szavaztam, hittem benne, azt gondoltam, jó vezetője lesz városunknak, de most nagyot csalódtam benne, megingott a belé vetett bizalmam” - írta a Privátkopó bűnügyi portál szerkesztőségének Csilla (aki vezetékneve elhallgatását kérte). „Cikkeiket elolvasva közérdekű bejelentést tettem a NÉBIH-nél, illetve az országos tisztifőorvosi hivatalnál.”
|