„Egy kis érdekesség Pintér Bencéhez és dr. Szabó Ákoshoz kapcsolódva: a GYŐR-SZOL Zrt. igazgatóságát teljes mértékben visszahívják” - írja elektronikus levelében a bűnügyi portál győri olvasója.
„Pintér Bencéék a saját embereiket rakják be az önkormányzati cégbe, akikkel - gondolom én - bármit megcsinálhatnak majd.
Az első érdekesség, hogy az elnökség szinte teljesen idegenekből áll majd.
A legérdekesebb azonban dr. Udvary Zoltán személye, aki ezért a fizetésért hajlandó Miskolcról Győrbe költözni. Úgy látszik, Győr-Moson- Sopron vármegyében nem találtak alkalmas embert a feladatra…
Dr. Udvardy ráadásul komoly céghálózatot üzemeltet, amiből vélhetően komoly bevétele származhat. Ez a határozati javaslat holnap kerül a közgyűlés elé.
A vezérigazgató helyett tehát egy miskolci elnök dönt majd mindenben.
Vajon miért?
Vajon kinek az érdeke ez?” |