Ma: 2026.06.24. Vissza a főoldalra
RSS
 
Keresés
 
Rovatok
Info







 
Rendőrségi hírek, közlemények
Győri olvasó: „Pintér Bencéék a saját embereiket ültetik a GYŐR-SZOL igazgatóságába”
Privátkopó 2026. 06. 24. 18:53:00

„Egy kis érdekesség Pintér Bencéhez és dr. Szabó Ákoshoz kapcsolódva: a GYŐR-SZOL Zrt.  igazgatóságát teljes mértékben visszahívják” - írja elektronikus levelében a bűnügyi portál győri olvasója.



„Pintér Bencéék a saját embereiket rakják be az önkormányzati cégbe, akikkel - gondolom én - bármit megcsinálhatnak majd. 

Az első érdekesség, hogy az elnökség szinte teljesen idegenekből áll majd. 

A legérdekesebb azonban dr. Udvary Zoltán személye, aki ezért a fizetésért hajlandó Miskolcról Győrbe költözni. Úgy látszik, Győr-Moson- Sopron vármegyében nem találtak alkalmas embert a feladatra…

Dr. Udvardy ráadásul komoly céghálózatot üzemeltet, amiből vélhetően komoly bevétele származhat. Ez a határozati javaslat holnap kerül a közgyűlés elé.

A vezérigazgató helyett tehát egy miskolci elnök dönt majd mindenben.

Vajon miért?

Vajon kinek az érdeke ez?”

 
Top cikkek
Nem fizet a fővállalkozó, leálltak a tűzoltóságok felújításai - végrehajtási eljárás indult a Windcollector Magyarország Kft. ellen
Olvasó: „Cseri Attila nagyon sok pénzt költ kokainra, szinte folyamatosan be van tépve, emellett milliókat játszik el a kaszinókban” (+ olvasói levelek)
Külföldi nincstelenek nevére íratta a cégeit, majd bűnös tevékenységet (is) folytató autósvállalkozás hátterében húzódott meg a milliárdos fitneszterem-hálózatot üzemeltető Szlifka Szilárd
Autókkal kereskedik és vendéglátóhelyeket „védelmez” Siófokon a kivégzett maffiafőnök egykori alvezére - Eilmess Tibornak olimpiai bajnok birkózóval és energolos olajbűnözővel is voltak közös cégei
A Kálvária Residence kálváriája: 5 éve késik a lakások használatba adása - az építtető magyarázata: covid, háborús helyzet
Friss cikkek




 
           
ImpresszumKapcsolatMédiaajánlat